10 w magazynie
Postaw na dodatek, który przyciąga wzrok i dodaje energii każdej stylizacji. Czerwony brelok Feli to połączenie kaskadowych, naturalnych piór w nasyconym odcieniu z chłodnym blaskiem srebra. To idealny wybór dla kobiet, które kochają wyraziste, autorskie akcesoria.
-
Kolorystyka: głęboka, soczysta czerwień z subtelnymi czarnymi akcentami na końcach piór, co nadaje całości trójwymiarowości.
-
Design: lekka i dynamiczna forma, która pięknie pracuje przy każdym Twoim ruchu.
-
Detale: srebrne wykończenie obejmuje solidny karabińczyk oraz łańcuszek z medalionem vintage i naszym logo AD.
-
Unikalność: każdy brelok jest niepowtarzalny – ze względu na wykorzystanie piór, ich układ i odcień mogą się delikatnie różnić od prezentowanych na zdjęciu.
Produkt polski: brelok Feli został zaprojektowany i wykonany w Polsce. Wybierając markę Altra Dea, stawiasz na rodzime projekty i staranne wykonanie.
Podobne produkty:
Materiały
stop metali pokryty powłoką antyalergiczną
pióra
Wymiary
Długość całkowita ok. 20 cm








