ZWROT

Towar zakupiony na www.altradea.com podlega zwrotowi*

 

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz zwrotu, zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki wysłać go na adres biuro@altradea.com

Następnie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy Towar należy zwrócić przesyłając go wraz z wypełnionym formularzem na niżej podany adres:

 

Altra Dea

ul. Piastowska 84/86

42-202 Częstochowa

 

Kiedy uwzględniamy zwroty

Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania, musi być kompletny i zapakowany w opakowanie firmowe (pudełko, etui, woreczek itp.) w którym został wysłany. Przypominamy, że Kupujący ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą.

 

REKLAMACJA

W celu zgłoszenia reklamacji dotyczącej niezgodności z umową towarów zakupionych w sklepie internetowym, prosimy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

KROK 1 Wypełnić formularz reklamacji dostępny na stronie internetowej sklepu.

KROK 2 Wypełniony formularz wydrukować oraz podpisać.

KROK 3 Reklamowany towar wraz ze zgłoszeniem reklamacji i dowodem zakupu należy przesłać na adres:

 

Altra Dea

ul. Piastowska 84/86

42-202 Częstochowa

 

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. Warunkiem przyjęcia towaru jest wypełniony i podpisany formularz reklamacyjny oraz kopia dokumentu potwierdzającego zakup towaru.

Wysyłany towar powinien być opakowany w taki sposób, aby zapobiec jego uszkodzeniu.

Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania, musi być kompletny i zapakowany w opakowanie firmowe (pudełko, etui, woreczek itp.) w którym został wysłany.

 

FORMULARZE:

Zwrot

Reklamacja

 

Legenda:

* dotyczy Klientów, będących konsumentami

Strona korzysta z plików cookie. Więcej...