Kim jesteśmy?

Altra Dea to afirmacja kobiecości, południowego temperamentu, śmiałej kobiety, która potrafi celebrować każdy dzień: w pracy, biznesie, w życiu prywatnym i towarzyskim, w chwilach relaksu.

Barbara Nedźwiedzka - właścicielka marki- zainspirowana wieloletnimi podróżami do Italii, współpracą z włoskimi firmami modowymi, stworzyła markę biżuterii, w której kobieta może poczuć się piękna, odważna, niepowtarzalna.

Czerpiąc z bogactwa kultury włoskiej nazwała ją Altra Dea-Inna Bogini.

Bo przecież każda z nas to Altra Dea!

W projektowaniu dla Altra Dea bezcenne okazały się wcześniejsze doświadczenia kreatorki w produkcji metalowych akcesoriów dla marek obuwniczych i odzieżowych.

Dlatego w Altra Dea korzystamy z różnorodnych technik odlewniczych i jubilerskich, by wzornictwo wyrobów zaskakiwało brawurowym pomysłem i dopracowanym szlifem.

W poszukiwaniu nowego spojrzenia, Barbara Niedźwiedzka zaprasza do designerskiej współpracy uznanych artystów np. Mateusza Sudę - autora linii Love me.

Chcemy żeby biżuteria Altra Dea stała się dla Ciebie inspiracją do tworzenia wymarzonych stylizacji i znakomitego wizerunku.

Najważniejsza w biżuterii jest kobieta, która ma ją na sobie.

#BądźAltraDea

Strona korzysta z plików cookie. Więcej...