ZWROT

Jeśli towar zakupiony na www.altradea.com nie spełnił Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W pierwszej kolejności wypełnij formularz zwrotu, zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Możesz go wysłać elektronicznie na adres biuro@altradea.com lub dołączyć do przesyłki ze zwracanym towarem. Towar zwróć przesyłając go wraz z wypełnionym formularzem i dowodem zakupu na niżej podany adres:
Altra Dea
ul. Piastowska 84/86
42-202 Częstochowa

Kiedy uwzględniamy zwroty

Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania, musi być kompletny i zapakowany w opakowanie firmowe (pudełko, etui, woreczek itp.) w którym został wysłany. Przypominamy, że Kupujący ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą.

REKLAMACJA

W celu zgłoszenia reklamacji dotyczącej niezgodności z umową towarów zakupionych w naszym sklepie internetowym, prosimy postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:
KROK 1 Wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji dostępny na stronie internetowej sklepu lub sporządź w inny sposób zgłoszenie reklamacji.
KROK 2 Zapakuj reklamowany towar pamiętając aby go dobrze zabezpieczyć przed uszkodzeniami.
KROK 3 Reklamowany towar wraz ze zgłoszeniem reklamacji i dowodem zakupu należy prześlij na adres:
Altra Dea
ul. Piastowska 84/86
42-202 Częstochowa

Reklamacje rozpatrzymy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. Warunkiem przyjęcia towaru jest dołączenie zgłoszenia reklamacyjnego oraz kopi dokumentu potwierdzającego zakup towaru. Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania, musi być kompletny i zapakowany w opakowanie firmowe (pudełko, etui, woreczek itp.) w którym go wysłaliśmy.

FORMULARZE: