3 Błędy, które popełniasz, wybierając biżuterię na imprezę

wrz 28, 2023 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się zobaczyć na imprezie kobietę w pięknej sukience, ale ze zdecydowanie nieodpowiednią biżuterią? A może sama miałaś trudność w dobraniu dodatków do stroju na ważne wyjście? Wybór odpowiedniej biżuterii na imprezę może czasami być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego dzisiaj podpowiem Ci, jak uniknąć powszechnych błędów i błyszczeć na każdym przyjęciu!

1. Brak harmonii z ubraniem

Częstym błędem jest brak spójności między biżuterią a resztą stroju. W Altra Dea mamy wiele kolorowych i ekstrawaganckich kolekcji, np. LoveMe czy Costa i zawsze zachęcamy nasze klientki do eksperymentów z biżuterią, ale też podpowiadamy, jak ją nosić i łączyć ze strojem. Jeśli założysz srebrny naszyjnik, złote kolczyki i bransoletki w różnych kolorach, efekt może być więcej niż niekorzystny! Wybierając biżuterię, zwróć uwagę na kolorystykę ubrania. Kiedy masz sukienkę w zdecydowanym kolorze, np. fuksjową, żółtą czy kobaltową nie musisz sięgać po klasyczną biżuterię, bez obaw możesz postawić na odpowiednio dobrane kolorowe dodatki. Dopasowanie kolorów to klucz do osiągnięcia pełnej harmonii w Twoim wyglądzie.

2. Nieodpowiednia wielkość

Kochamy dużą, przyciągającą uwagę biżuterię. Świetnie prezentuje się ona właściwie na każdej sylwetce. Długie naszyjniki genialnie wysmuklają i wyszczuplają sylwetkę. Duże kolczyki z kolei optycznie wydłużają szyję. Żeby jednak nie było zbyt cukierkowo, musimy pamiętać, że to co wygląda super u koleżanki, nie zawsze będzie korzystne dla nas. Wybierającą zbyt obfitą biżuterię do filigranowej postury, możemy wywołać efekt przeciwny od zamierzonego. Czasem lepiej postawić na delikatniejsze wzory, które nie przytłoczą Twojej sylwetki. Być może przypadnie Ci do gustu nasza kolekcja Sicilia Sole?

3. Niestosowanie się do dress code’u

Błędem, który często popełniamy, jest nieprzestrzeganie biżuteryjnego dress code’u dla danej imprezy. Jeśli zaproszenie na imprezę określ, że ma to być wieczór w strojach koktjlowych, nie zakładaj swojej codziennej bransoletki i kolczyków. Dopasuj swoją biżuterię do tematyki imprezy, aby zapewnić sobie odpowiednią prezencję.

Masz pytania dotyczące produktów? Napisz do nas.

6 + 11 =

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *