Ekstrawagancka biżuteria. Poznaj 3 zasady, jak wyróżnić się z tłumu dzięki dodatkom

lis 17, 2023 | Stwórz super outfit! | 0 komentarzy

Każda z nas chce być lubiana i zauważona w towarzystwie. Wygląd ma tu ogromne znaczenie. Oczywiście, wiemy że powierzchowne ocenianie ludzi często okazuje się błędem, jednak mimo naszych najszczerszych intencji nie oszukamy głęboko zakorzenionej ludzkiej natury. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a wyjątkowa, ekstrawagancka biżuteria z pewnością pomoże Ci wyróżnić się z tłumu.

Znajdź swój znak rozpoznawczy, który wyróżni Cię z tłumu

Zastanów się, czy masz w swoim bliskim otoczeniu kogoś, kto kojarzy Ci się z jednym, konkretnym dodatkiem, np. babcia, która zawsze ma na sobie korale albo koleżanka, która kocha ubierać się na różowo. Ty też możesz mieć swój znak rozpoznawczy, który mówi o Tobie i dodaje Ci pewności siebie. Nieszablonowa, ekstrawagancka biżuteria może stać się właśnie takim wyjątkowym elementem Twojej garderoby. Odkryj biżuterię, która przyciągnie spojrzenia, podkreśli Twoją wyjątkowość i doda Ci odwagi. Odważ się założyć kolorową biżuterię. Może naszyjnik w neonowych kolorach będzie tym, co innym zacznie kojarzyć się tylko z Tobą?

Nie czekaj na specjalne okazje — ekstrawagancka biżuteria na co dzień

Po co czekać na wielką okazję, skoro każdy dzień może być wyjątkowy? Śmiało łącz  ekstrawagancką biżuterię z codziennymi outfitami. Pozwól, by dodawała Ci blasku i pewności siebie w zwykłych, codziennych sytuacjach. Zielony lub pomarańczowy naszyjnik to świetny sposób na urozmaicenie klasycznej stylizacji do pracy, albo outfitu w kolorach nude, który założysz na spotkanie z koleżankami czy na spacer z dzieckiem.

Odwaga zaczyna się w głowie — ekstrawagancka biżuteria jaką wybrać?

Biżuteria jest doskonałym narzędziem do wyrażenia siebie! Zastanów się, czy masz swój ulubiony element biżuterii. Może są to kolczyki albo naszyjnik? A może kochasz wszystkie dodatki? Teraz pomyśl o swojej szafie, co nosisz najczęściej i w czym najlepiej się czujesz. W jakich kolorach najbardziej lubisz się ubierać? Pamiętaj, że kupując dodatki warto dobrać do tego, co masz już w domu. Szafa kapsułowa to taka, w której każdy element do siebie pasuje. Aby wyróżnić się z tłumu koniecznie musisz mieć w niej kilka mocnych, kontrastujących dodatków.

Odwiedź nasz sklep i znajdź swoją wymarzoną biżuterię.

Masz pytania dotyczące produktów? Napisz do nas.

2 + 14 =

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *