Jak pakować biżuterię na wyjazd – 5 sprawdzonych sposobów

sty 24, 2024 | Stwórz super outfit! | 0 komentarzy

Szukasz sprawdzonych sposobów na pakowanie biżuterii na podróż? Chcesz aby bezpiecznie, cała i zdrowa, wróciła z Tobą z wakacji? Masz dosyć poplątanych łańcuszków i kolczyków? Ten artykuł jest dla Ciebie. Poznaj proste i niezawodne sposoby na pakowanie biżuterii na wyjazd.  

Biżuteria w podróży – Przechowuj ją w saszetkach lub woreczkach

To jeden z najprostszych i najbardziej oczywistych metod pakowania biżuterii na wyjazd. Włóż poszczególne elementy do osobnych woreczków. W ten sposób oddzielisz je od siebie i zabezpieczysz przed zarysowaniami. Ta metoda pomoże też w łatwy sposób posegregować biżuterię, żebyś nawet poza domem mogła zachować porządek i z łatwością sięgnąć po wybraną ozdobę.

Jak spakować na wakacje ulubione łańcuszki? Wykorzystaj słomki do napojów! 

Jeśli Twoje ulubione naszyjniki są lekkie i delikatne, wypróbuj tę sztuczkę! Przewlecz łańcuszek przez słomkę do napoju i zabezpiecz z obu stron. Ta genialna metoda zapobiegnie splątaniu się naszyjnika, a Ty unikniesz godzin spędzonych na rozplątywaniu go.

Opakowania po lekach pomogą w przechowywaniu biżuterii na wyjeździe 

Stare opakowania po lekach czy kosmetykach idealnie sprawdzają się do przechowywania małych elementów biżuterii. Dzięki tym nietypowym, ale łatwym do dokładnego zamknięcia, przybornikom unikniesz poszukiwań pierścionków czy kolczyków, które wypadły, np. z kosmetyczki i zawieruszyły się na dnie walizki. Każdy z kartoników warto opisać, aby szykując się na wakacyjną imprezę, szybko znaleźć biżuterię, na którą masz ochotę.

Jak przewozić biżuterię? Pomoże Ci przezroczysta folia śniadaniowa

Aby zabezpieczyć biżuterię na podróż przyda Ci się folia stretch albo zwykła folia śniadaniowa. Owiń w nią kolczyki, bransoletki i naszyjniki, a następnie włóż do kosmetyczki lub większego woreczka. Dzięki tej metodzie uporządkujesz biżuterię na podróż. To także skuteczny sposób na zabezpieczenie delikatnych elementów przed zarysowaniami.

Biżuteria na wakacje – nie zapomnij o ściereczce z mikrofibry!

Przygotuj się na wszelkie niespodzianki! Włóż do kosmetyczki miękką ściereczkę z mikrofibry, aby w razie potrzeby oczyścić i wpolerować swoja biżuterię. Dzięki temu zawsze będzie prezentować się jak nowa.

Masz pytania dotyczące produktów? Napisz do nas.

4 + 13 =

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *