Kupujesz biżuterię na jedno wyjście, a później w niej nie chodzisz? Wiemy, jak to zmienić!

paź 15, 2023 | Stwórz super outfit! | 0 komentarzy

Czy zdarzyło Ci się kiedyś kupić piękny naszyjnik, kolczyki czy pierścionek i… w ogóle w nim nie chodzić? Sprawdź, co mogło być tego powodem i jak uniknąć takiego błędu. Oto kilka praktycznych porad.

Zrób szybki przegląd szafy

Wchodzisz do sklepu, zakochujesz się od pierwszego wejrzenia i klikasz „kup teraz”.  Odliczasz godziny i nasłuchujesz, kiedy do drzwi zapuka kurier. Otwierasz paczkę, mierzysz – idealnie. Ostrożnie odkładasz swój nowy komplet biżuterii do szkatułki i… nigdy go nie zakładasz, bo nie masz do czego – czy ta historia brzmi znajomo? Zanim zdecydujesz się na zakup dodatków, zastanów się, czy masz
z czym je zestawić. Szybki przegląd szafy możesz zrobić nawet w myślach!

Biżuteria dopasowana do Ciebie

Czasem wybieramy dodatki z myślą o konkretnym wydarzeniu i dopasowujemy je do kreacji na ten jeden wieczór. Kiedy chcesz wykorzystać nową biżuterię również przy innych okazjach postaw na klasykę albo zastanów się, w czym naprawdę dobrze się czujesz. Klasycznej biżuterii nikomu nie musimy przedstawiać, perły, złoto srebro – to repertuar, który zawsze będzie grany. Jeśli jednak masz ochotę, np. na kolorową biżuterię, pomyśl jaki kolor pasuje do Ciebie najbardziej. Lubisz ubierać się na różowo? Zatem różowy naszyjnik z błyszczącymi kryształami z pewnością wykorzystasz na niejednej imprezie. A może kochasz trendy i zawsze chcesz być na czasie? W tym sezonie postaw na czerwone dodatk (np. kolczyki z czerwonymi kryształami) – z pewnością sięgniesz po nie przy niejednym wyjściu.

Biżuteria szkodzi zdrowiu?

Czy istnieją przeciwwskazania do noszenia biżuterii? Okazuje się, że tak… Kupując biżuterię, przypomnij sobie, czy nie dostałaś kiedyś uczulenia na któryś z dodatków – jeśli tak, to przed zakupem poświęć chwilę na dokładne sprawdzenie składu albo dopytaj o to sprzedawcę. Oglądając modne naszyjniki, zwykle nie myślimy o tym, czy przypadkiem w okolicy szyi nie mamy, np. znamion. I jest to dużym błędem, bo często dopiero w czasie użytkowania okazuje się, że nie możemy nosić naszego nowego naszyjnika. Być może dla Ciebie bardziej odpowiednie okażą się lśniące, długie kolczyki z perłą albo efektowny pierścionek z kryształem?

Masz pytania dotyczące produktów? Napisz do nas.

10 + 3 =

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *