Niezwykła kolekcja z ekologicznych pereł – 3 rzeczy, które musisz o niej wiedzieć

paź 16, 2023 | Poznaj nasze kolekcje | 0 komentarzy

Nasza interpretacja kompletu biżuterii z pereł to połączenie odwagi, kobiecej subtelności i miłości do zwierząt. Kolekcja Alba Perle powstała ze sztucznych pereł z kryształów Swarovski. Asymetryczny design naszyjnika i bransoletki przełamuje klasyczne schematy, jednak całość nawiązuje do cenionej od wieków klasyki.

Jak dbać o komplet biżuterii z kryształowych pereł?

Aby biżuteria zachowała swój blask i piękno przez wiele lat, musisz o nią odpowiednio zadbać. Dodatki z kolekcji Alba Perle przechowuj z dala od innych błyskotek, aby uniknąć zarysowań. Po każdym użyciu przecieraj je delikatnie miękką szmatką, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Unikaj kontaktu z perfumami, kosmetykami i substancjami chemicznymi, gdyż mogą one uszkodzić powłokę perły.

Jak dopasować perły do stroju?

Perły – nieważne czy naturalne, czy sztuczne – są bardzo wszechstronne. Możesz nosić je z wieloma rodzajami ubrań i na różne okazje. Jeśli masz na sobie małą czarną, bez wahania sięgnij po nasze perłowe dodatki i wyczaruj klasyczny, elegancki look. Nasz komplet z pereł możesz też zestawić z prostym białym T-shirtem i jeansami, aby dodać trochę klasy do codziennego stroju.

 Czy komplet biżuterii z kryształowych pereł to dobra inwestycja?

W Altra Dea zależy nam na tworzeniu biżuterii, która przetrwa próbę czasu – zarówno jeśli chodzi o jej design jak i jakość wykonania. Decydując się na zakup biżuterii z pereł Swarovski, możesz mieć pewność, że przetrwa wiele lat, oczywiście jeśli odpowiednio o nią zadbasz. Ponadto, jakość wykonania naszych perłowych kompletów jest niezwykle wysoka, co sprawia, że są warte swojej ceny.

Masz pytania dotyczące produktów? Napisz do nas.

14 + 9 =

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *