Nigdy więcej bolących uszu od kolczyków! Odkryj nasze rozwiązania – ostatnie Cię zaskoczy

paź 18, 2023 | Poznaj nasze kolekcje | 0 komentarzy

Lubisz długie wiszące kolczyki, ale szybko zaczynają boleć Cię od nich uszy, a później głowa? Następnie wszystko zaczyna Cię irytować, ale nie możesz znaleźć przyczyny, aż w końcu uświadamiasz sobie, że chodzi o kolczyki i je ściągasz. Czy to Twoja historia? Sprawdź, dlaczego tak się dzieje i jak można temu zaradzić.

Wybieraj kolczyki hipoalergiczne

Kupując kolczyki zawsze dokładnie sprawdzaj, z jakiego metalu zostały wykonane. Reakcja alergiczna na ozdoby do uszu to częsty problem, dlatego stawiaj na jakość i bezpieczeństwo. Wybieraj
kolczyki z antyalergiczną powłoką, która daje gwarancję bezpieczeństwa i radości z noszenia biżuterii!

Dezynfekuj kolczyki przed każdym założeniem

Aby uniknąć dyskomfortu przy noszeniu kolczyków warto dezynfekować je przed każdym założeniem, a nie tylko za pierwszym razem, kiedy są nowe. Możesz używać do tego wysokoprocentowego alkoholu albo specjalnych płynów. Pamiętaj również o umyciu rąk przed dotknięciem uszu.

Nie śpij w kolczykach

Podczas snu możemy nieświadomie zahaczyć o kolczyki i wywołać podrażnienie. Dobrze jest dawać uszom w nocy przerwę od biżuterii również dlatego, że stały kontakt z metalem – nawet hipoalergicznym – może spowodować reakcję alergiczną. Dlatego zdejmij kolczyki przed pójściem spać, aby uniknąć bólu i ewentualnej infekcji lub alergii.

Czy Twoje kolczyki nie są za ciężkie?

Częstym problemem jest to, że długie eleganckie kolczyki okazują się po prostu za ciężkie. Niektóre
z nas mają wyjątkowo wrażliwe uszy i nawet wybierając kolczyki na imprezę nie mogą pozwolić sobie na szaleństwo. Jeśli lubisz nosić wiszące kolczyki, odkryj naszą propozycją na rozwiązanie tego problemu. Superlekkie kolczyki z kolekcji Leggero! Wykonane są cienkich łańcuszków, a ich sztyft pokryty jest antyalergiczną powłoką. To połączenie daje komfort i bezpieczeństwo noszenia nawet przez kilkanaście godzin. Ponadto pięknie odbijają światło. To idealne kolczyki na imprezę – przetańczysz z nimi całą noc! Jednocześnie są na tyle delikatne, że świetnie pasują też do codziennych biurowych stylizacji. Dostępne w kolorach: złotym, grafitowym, czerwonym, niebieskim oraz multicolore.

Daj się skusić naszej kolekcji i zapomnij o dyskomforcie przy noszeniu kolczyków!

Masz pytania dotyczące produktów? Napisz do nas.

1 + 1 =

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *