Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca – jak nosić, symbolika

sty 5, 2024 | Poznaj nasze kolekcje | 0 komentarzy

Biżuteria w kształcie serca to ponadczasowy dodatek. Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca podarowany bliskiej osobie może być pięknym wyrazem uczuć. Taka biżuteria pasuje do każdej stylizacji. Jest niezwykle zmysłowa, kobieca i elegancka.

 

Biżuteria w kształcie serca: co oznacza ten symbol – historia i ciekawostki

Co właściwie przedstawia symbol serca? Podobno wcale nie jest to serce człowieka – co właściwie nie powinno nas dziwić, ludzkie serce tak przecież nie wygląda. Ten popularny symbol widniał już na monetach ze starożytnej Cyreny i przedstawiał nasiona wymarłej (przypadek?) rośliny sylfion, która miała właściwości antykoncepcyjne.Inne interpretacje mówią, że motyw ten symbolizuje części ciała kobiety: piersi lub pośladki. W literaturze i sztuce jest to oczywiście symbol miłości. W Biblii i mitologii serce miało właściwości mistyczne, łączyło człowieka z Bogiem albo bogami. 

Naszyjnik z motywem serca na imprezę – wyróżnij się z tłumu!

Kto by się spodziewał, że motyw serca to tak obszerny temat – od kobiecych pośladków do mistycyzmu… to lekko kontrowersyjne, ale lubimy szokować. Sprawdź naszą szokująco kolorową i błyszczącą kolekcję LoveMe z symbolem serca zaprojektowanym przez Mateusza Sudę. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu i chcesz wyglądać ekstrawagancko, to nasz długi naszyjnik z kryształami jest właśnie dla Ciebie!

Naszyjnik z motywem serca na imprezę – wyróżnij się z tłumu!

Naszyjniki z kolekcji LoveMe możesz nosić na kilka sposobów. Po pierwsze jako długi, wiszący naszyjnik. W tej wersji świetnie sprawdzi się do golfów, swetrów, marynarek i gładkich bluzek. Zapięty podwójnie w krótszej wersji genialnie prezentuje się zarówno w niedużym, okrągłym dekolcie, jak i w bardziej odkrtym wieczorowym wydaniu. Ten dodatek możesz wykorzystać też jako pasek, np. do sukienki. Naszyjniki z naszej kolekcji LoveMe pozwolą stworzyć Ci przeróżne outfity na każdą okazję. Noś je tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia!

Masz pytania dotyczące produktów? Napisz do nas.

9 + 5 =

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *