Słoneczna biżuteria na zimę – komplet biżuterii z motywem słońca

sty 5, 2024 | Poznaj nasze kolekcje | 0 komentarzy

Motyw słońca na dobre zadomowił się w trendach biżuteryjnych. Już od kilku sezonów obserwujemy różne interpretacje tego symbolu w naszyjnikach, pierścionkach czy kolczykach. Kochamy go za uniwersalność i ponadczasowość. Zawieszka w kształcie słońca pasuje do stylizacji dla kobiet w każdym wieku. Komplet biżuterii ze słonecznym motywem to coś, co zdecydowanie warto mieć w swojej szkatułce.

Co symbolizuje biżuteria w kształcie słońca? 

Słońce oznacza początek, nowy dzień, nowe życie. Zarówno nam, zwykłym śmiertelnikom, jak i artystom oraz historykom sztuki od wieków kojarzy się ono z radością, siłą, mądrością. Symbolizuje także pomysłowość, aktywność i sprawczość. Wszystkie te pozytywne wartości i cechy są nam bardzo bliskie. Słońce to zdecydowanie nasz symbol, dlatego nawiązujemy do niego w aż trzech naszych kolekcjach – Alba, Alba Perle oraz Sicilia Sole. Alba to po włosku wschód słońca. Obie kolekcje z tej linii łączy zawieszka w kształcie słońca obecna w naszyjnikach, bransoletce i kolczykach. Z kolei w kolekcji Sicilia Sole wykorzystujemy kryształ Swarovski z charakterystycznym szlifem w kształcie słońca.

Które słoneczko będzie Twoim symbolem?

Komplet biżuterii damskiej – z czym łączyć? Zimowe stylizacje ze słoneczna bizuterią

Chcesz dodać swoim zimowym stylizacjom energii i blasku? Sięgnij po słoneczny komplet biżuterii, który przypomni Ci o ciepłych letnich dniach. Jeśli najlepiej czujesz się w dodatkach w minimalistycznym stylu – wybierz komplet delikatnej biżuterii z naszej kolekcji Sicilia Sole. Okrągły wisiorek z kryształu Swarovski, który ozdabia kolczyki, naszyjnik oraz bransoletkę, pięknie mieni się w świetle, a jego środek skrywa motyw słońca. Taka biżuteria w połączeniu z klasyczną białą koszulą tworzy niezwykle kobiecą, lekką stylizację na każdą okazję.  Dla dziewczyn, które lubią mocniejsze akcenty polecamy komplety biżuterii Alba oraz Alba Perle. Obecna w obu kolekcjach płaską zawieszką w kształcie słońca cudownie mienią się w świetle. To idealna biżuteria na imprezę, dzięki której stworzysz ekstrawagancki,  wyrazisty look. Na codzień słoneczna biżuteria Alba i Alba Perle doskonale sprawdzi się do zimowych stylizacji z golfem czy grubym swetrem

Masz pytania dotyczące produktów? Napisz do nas.

1 + 7 =

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *